Letni obóz artystyczny 2019 w Szeligach k. Ełku


Od 30 czerwca do 7 lipca 2019 r. Dziecięcy Chór Artos przebywał na obozie artystycznym. W lesie, w malowniczo położonym ośrodku niedaleko jeziora Selment odpoczywaliśmy od obowiązków szkolnych i zgiełku miasta. Codziennie odbywały się próby wokalne, na których przygotowywaliśmy się do premiery „Muzycznych Podróży Stasia” oraz wielu innych spektakli i koncertów czekających nas w przyszłym sezonie.

„W zdrowym ciele – zdrowy duch” – przypominaliśmy sobie to hasło każdego dnia podczas porannej gimnastyki na świeżym powietrzu. A lekcje tańca z  p. Henrykiem Jeżem wprowadziły nas w świat krakowiaka, oberka, mazura i innych tańców użytkowych.

Oprócz obowiązków obozowych nie brakowało też chwil rozrywki: kilka razy odbyła się wieczorna dyskoteka, młodsza grupa na wycieczce poznała tajniki dekorowania szklanych ozdób, a grupa starsza pojechała na prawdziwy festiwal i nie była im straszna nawet niesprzyjająca pogoda.

To, na co czekali przede wszystkim najstarsi, czyli gra nocna, dostarczyła nam gęsiej skórki, a inwencja twórcza wychowawczyni – p. Żanety jak zwykle nie zawiodła.

Na pierwszym ognisku powitalnym przedstawiliśmy wszystkie drużyny – mieszkańców poszczególnych pokoi i poznaliśmy się lepiej. Z kolei ognisko pożegnalne sprzyjało przywoływaniu wielu pięknych wspomnień, także o tych, których już dzisiaj nie ma z nami.

Pani Emilia, Pani Żaneta, Pani Agata, Pan Tadzio, Pan Henio, Pan Maciej oraz Pani Danusia już szykują się na kolejny obóz, jednocześnie dziękując dzieciom za zaangażowanie, odwagę, pracę i niezapomniane wspólne chwile. 

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z obozu poniżej! Zdjęcia wykonała Natalia Kowalewska.

?

P.S. Miejsce na kolejny artystyczny obóz już zarezerwowane!

Miłych wakacji całej artosowej rodzinie!

Tag: , , , ,