Sponsorzy i Partnerzy

Towarzystwo Muzyczne ARTOS im. Władysława Skoraczewskiego kształci muzycznie dzieci oraz dorosłych, śpiewających w chórze mieszanym Artos (dorośli), chórze dziecięco-młodzieżowym Artos oraz w chórze chłopięcym Artos.

Chórzyści biorą udział w wielu spektaklach oraz koncertach realizowanych w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, w Filharmonii Narodowej oraz w teatrach, filharmoniach oraz instytucjach kulturalnych zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Chór Artos występuje również podczas wielu wydarzeń specjalnych towarzyszących obchodom świąt, bierze udział w festiwalach, akcjach charytatywnych, angażuje się w pomoc osobom potrzebującym oraz nagrywa płyty i teledyski. Często bywa gościem lub sam gości na swoich koncertach ogólnopolskie stacje telewizyjne.

Chór Artos pracuje pod dyrekcją doświadczonych pedagogów muzycznych: dyrektora artystycznego Danuty Chmurskiej oraz Barbary Grzymały-Siedleckiej i Pauliny Zajkowskiej-Chmurskiej.

Nie byłoby jednak wielu projektów i ciekawych realizacji bez sponsorów i partnerów. Jeśli chcielibyście Państwo objąć patronatem, współuczestniczyć w procesie twórczym lub wesprzeć finansowo inicjatywy, spektakle lub wydarzenia realizowane przez chór Artos, zapraszamy do kontaktu.